Welkom op de kampsite

Het Nationaal Modelvliegkamp werd van 2 t/m 9 augustus 2008 voor een derde en laatste maal worden gehouden in Beekbergen.

We mochten aldaar te gast zijn op Parc Spelderholt, een landgoed, gelegen in de mooie natuur van de Veluwe, aan de rand van Beekbergen, vlak onder Apeldoorn.
Op het uitgestrekte terrein van totaal 17 hectare, met onder andere een hotel, zwembad, tennisbaan, sport en spel accommodaties etc. etc., heeft de Apeldoornse Radio Modelvliegclub Aero Dynamic een fantastische thuisbasis, waar we ons met het 6e kamp dat de Stichting Nationaal Modelvliegkamp – NMVK van harte welkom weten.

De Kampkranten vertellen het verhaal.

Wedstrijduitslagen:

Concours d'Elegance

1. Marco Breurer Maastricht Tiger Moth 35 punten
2. Raymon Fraters Emmeloord Super Sniper 24 punten
3. Sam Speltdoorn Zottegem (B) Funtana X100 23 punten
3. Rob Crevecoeur Epe E.O. 23 punten

RB Zweef wedstrijd

Deelnemer 1e Ronde 2e Ronde Totaal
1. Ludy Bastings 288 271 559
2. Harm Jansen 188 287 475
3. Yannic v. Moerkerk 200 168 368
4. Bart Kroese 147 143 290
5. Fedde Cadee 237 237
6. Marco Breuer 231 231
7. Richard Vellekoop 50 170 220
8. Edwin Janssen 91 99 190
9. Ron Smetsers 175 175
10. Johan Burgmeijer 76 91 167
11. Peter v.d. Riet 106 106
12. Jeroen v.d. Heuvel 86 86
13. Mike de Jager 80 80
14. Sam Speltdoorn 69 69

Limbo wedstrijd

Deelnemer: Ronde 1 – 3 min. Ronde 2 – 2 min. Fly Off – 2 min.
1. Ron Smetsers 36 19 11
2. Peter v.d. Riet 35 20 10
3. Nando te Riele 27 19
4. Yannic v. Moerkerk 8 7
5 Johan Burgmeijer 0 3
6. Robin Janssen 0 2

Combat wedstrijd

 

1. Nando te Riele
2. Harm Janssen
3. Robin Janssen
4. Bart Kroese
5. Ludy Bastings
6. Rob Crevecoeur
7. Jeroen v.d. Heuvel
8. Yannic v. Moerkerk

Nationaal duurrecord

 

Laurens Thomas Heli (verbr.motor) Fury 0 uur 10 min. 56 sec.
Johan Burgmeijer E-Zwever Spectra 0 uur 13 min. 24 sec.
Edwin Janssen E-Zwever Varta Fly 0 uur 14.min. 19 sec.
Yannic van Moerkerk RB-Motor (Electro) Charter 0 uur 19 min. 50 sec.
Yannic van Moerkerk E-Zwever Meribel 0 uur 35 min. 09 sec.
Marco Breuer E.Zwever Ellipse 0 uur 48 min. 04 sec.
Paul Ravensbergen Pylonracer (Electro) Avionic 1 uur 00 min. 04 sec.
Ludy Bastings E-Zwever Espada RX 1 uur 08 min. 48 sec.
Richard Gerrits E.Zwever Philip 1 uur 42 min. 48 sec.